Kas mes esame

MB „Radeco.lt“, įmonės kodas 305906714, el. pašto adresas – labas@radeco.lt yra elektroninės parduotuvės www.radeco.lt duomenų valdytojas, kuris rūpinasi, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs ir tvarkomi galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Radeco.lt gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (įmonės pavadinimas ir/arba vardas bei pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, prekės apmokėjimo duomenys (banko sąskaitos Nr., apmokėjimo būdas ir pan.), pirkimo istorija) renkami ir tvarkomi šiais tikslais:

  • apdoroti Jūsų prekių užsakymus,
  • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras),
  • spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu,
  • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.

Siekdama tobulinti savo reklamines kampanijas bei produktų pasiūlymus, Radeco.lt naudoja informaciją apie klientų įsigytas prekes. Jei leidote savo naršyklėje išsaugoti slapukus (svetainės apačioje paspaudėte mygtuką „Sutinku“), Radeco.lt slapukų pagalbą gaus statistinę informaciją apie jūsų lankymąsi, peržiūrėtus produktus ir kitą veiklą interneto svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad slapukų pagalba yra kaupiama tik statistinė informacija, bet ne asmeniniai kliento duomenys.

Kontaktų formos

Kontaktų forma pateiktus duomenis saugome 1 metus nuo el. laiško gavimo dėl klientų aptarnavimo tikslų, tačiau nenaudojame šių duomenų marketingo tikslais.

Slapukai (cookies)

Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.radeco.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

Slapukai naudojami internetinės parduotuvės krepšelio formavimui (svetainės pagrindinei veiklai vykdyti) ir svetainės lankytojų statistiniams duomenims skaičiuoti. Naudojantis interneto svetaine, iš kliento gali būti pareikalauta atlikti registraciją tam, kad jis galėtų užsakyti prekes. Tokiu atveju kliento reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip vardas, el. pašto adresas, telefonas ir pan.). Bendrovė turi teisę savo nuožiūra visais teisėtais būdais naudotis visa asmens pateikta informacija ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia atlikdamas registraciją arba kitais būdais. Slapukas, krepšelio formavimui, sukuriamas, kai vartotojas įkelia prekes į krepšelį, o ištrinamas, kai vartotojas uždaro (atsijungia) svetainės langą (baigia sesiją).

Galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis interaktyviomis šios svetainės savybėmis.

Jokie asmeniniai kliento duomenys nėra kaupiami slapukų pagalba.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Bendrovė neteikia asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka, pvz., Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, antstoliams, teisėsaugos institucijoms, Valstybinei mokesčių inspekcijai ir kitiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Jūsų kontaktinė informacija gali būti perduodama mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas, su Jūsų užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias, paslaugas.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Užsiregistravusio naudotojo Radeco.lt el. parduotuvėje asmeniniai duomenys saugomi visą veikiančios paskyros galiojimo laikotarpį. Kiekvienas naudotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šioje el. parduotuvėje, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes pakeistume arba ištrintume visus turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, parašydamas el. laišką labas@radeco.lt. Tokiu atveju pardavėjas per 1 parą nuo užklausos gavimo turi įgyvendinti pirkėjo prašymą.

Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų.

Mes nesamdome duomenų apsaugos pareigūno. Jeigu Jums kyla klausimų dėl privatumo arba norite pasiteirauti dėl mums patikėtų savo asmens duomenų, susisiekite su Radeco.lt svetainės atsakingu asmeniu el. paštu labas@radeco.lt arba telefonu +370 677 08840. 

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Radeco.lt yra įsipareigojusi saugiai laikyti ir saugoti jūsų asmens duomenis. Asmens duomenys tvarkomi griežtai laikantis galiojančių taisyklių, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR). Radeco.lt daug dėmesio skiria techninei ir organizacinei tvarkomų duomenų apsaugai tvarkant asmens duomenis.

Visi elektroniniai asmens duomenys saugomi duomenų bazėse ir sistemose, prie kurių gali prisijungti tik tie asmenys, kuriems priklauso tiesiogiai tvarkyti asmens duomenis šiose taisyklėse nurodytais tikslais. Prieiga prie šių asmens duomenų yra apsaugota slaptažodžiu ir kitomis priemonėmis. Radeco.lt reguliariai tikrina asmens duomenų saugumą ir mūsų apsauga yra nuolat tobulinama.